Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans Clinic
ACNE CARE
5 (7)
4643029

İçeriğindeki Niacinamide akneyi kurutur, akneye sebep olan enfeksiyonu ortadan kaldırır. Panthenol kombinasyonu ile cildi yatıştırır ve sakinleştirir.

Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract içeriği aknenin yarattığı iltihabı azaltır. 

Hexylene Glycol ciltte akneye sebep olan dengesiz (sebum) yağ üretimini dengeler, aknenin oluşturduğu gözenekleri sıkılaştırır ve sebep olduğu kötü kokuyu önler. Ciltte akneye sebep olan dengesiz (sebum) yağ üretimini dengeler, aknenin oluşturduğu gözenekleri sıkılaştırır.

Yağlı, akneli ve akneye eğilimli cilt tipleri için uygundur.

Cildi kurutmadan akneden arındırır. 

Aqua, NiacinamideHexylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Propanediol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Capryloyl Glycine, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract , Xylitylglucoside, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Sodium Citrate , Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Tetrasodium EDTA. 

İçeriğindeki Niacinamide akneyi kurutur, akneye sebep olan enfeksiyonu ortadan kaldırır.

Panthenol cildi yatıştırır ve nemlendirir.

Hexylene Glycol, aknenin sebep olduğu kötü kokuyu önler. Ciltte akneye sebep olan dengesiz (sebum) yağ üretimini dengeler, aknenin oluşturduğu gözenekleri sıkılaştırır.

Yağlı, akneli ve akneye eğilimli cilt tipleri için uygundur.

Cildi kurutmadan akneden arındırır. 

30 ml - 2200₺
+ -
Nasıl Kullanılır ?

Cildinizi temizledikten sonra 4-5 damla Rejuvans Clinic Acne Care Serum'u cildinize parmak uçlarıyla sabah ve akşam uygulayın.

Yorumlar (7)

F**** F****
June 12, 2024

13 yaşındaki yeğenime almıştım, 1 haftada sivilcelerinde azalma oldu, çok güzel bir serum. Herkese tavsiye ederim.

Ç***** M**
June 05, 2024

Hassas bir cilt yapım var ama aynı zamanda akne problemi yaşıyorum, hem yatıştırıp hem aknelerimi geçiriyor bu sebeple favori ürünüm oldu

M**** K******
June 04, 2024

Uzun zamandır aknelerimden ve akne izlerimden şikayetçiydim, benim için vazgeçilmez bir ürün oldu. Çok hızlı elime ulaştı, ilgi ve kargolama açısından da çok memnun kaldım. Satıcıya teşekkürler

S**** C******
June 04, 2024

Aşırı yağlı ve akneli bir cildim vardı cildimdeki özellikle yağ dengesinin sağlamasına çok iyi geldi, akne izlerimi geçirdi. Cildimi tahriş etmeden ve kurutmadan enn önemlisi benim içinn

A*** A******
May 29, 2024

Yüzümdeki aknelerin çıkmasını engellediği gibi var olanı da çok cabuk söndürdü harika bir ürün

M**** O***
May 27, 2024

Cildimdeki aşırı yağlı görünümü düzenli kullanımda dengeledi gerçekten, akne oluşumuna sebep olan faktörlerin önüne geçtiğini görüyorum. Sürekli kullanımda çok daha faydalı olacağını ispatlıyor

M*** Ö******
May 22, 2024

Herhangi bir sorun yaşamadan yüzümde bulunan aknelerin azalmasını ve gözeneklerimin sıkılaşmasını sağladı. Fazlasıyla memnun kaldım, kullanmaya devam edeceğim.

Yorum Ekle

Rejuvans
Rejuvans
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Rejuvans
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
01:31