Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans
Rejuvans Clinic
HAIR GROWTH SERUM
5 (9)
100200589412

Peptitler, aktiflerin konsantre halidir. Rejuvans Hair Growth Serum, içerdiği üç farklı biyomimetik peptitler olan Baicapil, Redensyl, Capixyl (doğayı taklit eden peptitler) sayesinde saç dökülmesini engeller, saç oluşumunu destekler, saçların sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar.

Ribose: Hücrenin yapı taşı olduğundan ürünlere eklendiğinde var olan etkinin iki katına kadar çıkmasını sağlar. Anti-aging ve nemlendirme görevi görür.

Panthenol: Anti-enflamatuvar ve nemlendirme etkisi vardır.

BİYOMİMETİK PEPTİTLER

Rejuvans Hair Growth Saç Serumu uykusuzluk, vitamin eksikliği, stres, hormonal değişiklikler ve sağlıksız kafa derisi gibi birçok faktöre bağlı saç dökülmesini veya incelmesini önlemeye yardımcı olan üç biyomimetik peptit içerir. Bu güçlü peptitler, doğayı olduğu gibi taklit eder ve birbirlerine daha sıkı bağlıdırlar. Bu biyomimetik peptitler tamamen bitkilerden elde edilir ve herhangi bir koruyucu ile desteklenmez. Bu üründeki aktif bileşenler, serumun etkisini iki kata kadar arttırırken, aynı zamanda saç büyümesini desteklemek için anti-enflamatuar özelliklere sahip bir nemlendirici görevi görür.

Rejuvans Hair Growth Saç Serumunda kullanılan peptitler;

 • CAPIXYL: Saç dökülmesini önleyen devrim niteliğinde bir formüldür, saç incelmesi ve yaşlanması gibi konularda en iyi şekilde çalışan Kırmızı Yonca Özü ve doğrudan saç folikülü üzerinde çalışan Asetil Tetrapeptid-3 gibi bir dizi aktif bileşene sahiptir.
 • BAICAPIL: Saç dökülmesiyle mücadeleye yardımcı olan üç bitkinin (buğday, soya fasulyesi ve çin takke) sinerjik bir kombinasyonudur. Böylece saç köklerinin durumunu iyileştirerek, saç dökülmesini önler ve hızlı uzamasını sağlar.
 • REDENSYL: Saç dökülmesine karşı en yeni atılımlardan biridir ve saç ekimine çok iyi bir alternatiftir. Patentli yeşil kimya sürecinin (organik solventsiz glikozilasyon) bir sonucudur, yeni sağlıklı saçların hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde oluşmasında benzersiz etki sağlar. Redensyl, %97'nin üzerinde saflığa sahip bir biyoteknoloji ACI (Aktif Kozmetik Bileşen) olup, koruyucu içermez ve kokusuzdur.

 

 • Hormon içermez; kadın ve erkek kullanımına uygundur.
 • İritasyona yol açmaz.
 • Kafa derisinde kuruma yapmaz.
 • Alkol içermez.
 • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 • Saç diplerinde yağlanma yapmayan su bazlı formüldür.
30 ml - 1450₺
+ -
Nasıl Kullanılır ?
 • Bir miktar (5-10 damla) Rejuvans Hair Growth Serumunu damlalık yardımı ile saçınıza damlatınız.
 • Saç diplerinize masaj yaparak uygulayınız.
 • Günde iki defa kullanılması tavsiye olunur. Durulama gerektirmez.
 • Etkili sonuç için en az 2 ay düzenli kullanılması önerilir.

Yorumlar (9)

Ç***** M**
June 05, 2024

İşlemden saçlarım yandı diplerinden koptu ne kullansam saçlarım toparlanmadı, o dönem gördüm bu ürünü eskisinden bile daha hacimli şimdi saçlarım, ayrıca ne yağlanma yapıyor ne kuruma süperr

S**** C******
June 04, 2024

Erkek tipi saç dökülmem vardı, rutini hiç bozmadan düzenli bir şekilde kullandım. 1 ayın sonunda bile o kadar fark yarattı ki saçıma düzenli olarak kullanmaya devam edeceğim. Hormon içermeden bu kadar etki yaratması çok büyük fark gerçekten

A*** A******
May 29, 2024

Saçlarımın dökülmesinden şikayetçiydim. Bu ürün hem saçlarımı güçlendirdi hemde dökülmesine çok iyi geldi. Harika …

N**** E****
May 28, 2024

Hormon içermemesinden dolayı ergenlık çağındaki oğlum İçin almıştım . Kesinlikle doğru seçimmiş . Kendine olan güveni geldi saçlari düzeldikçe

M*** Ö******
May 28, 2024

Yoğun saç dökülmesi şikayeti ile ürünü kullanmaya başladım. Saç dökülmemi fazlasıyla azalttı ve seyrelen bölgelerde yeni saç oluşumuna yardımcı oldu.

M**** O***
May 27, 2024

Daha işe yarar bir ürün daha kullanmadım, neler aldım saçım için hepsi sadece bütçeme zarardı. Kalıcı bir çözüm sunuyor gerçekten çok korktum kullandıktan sonra eski halime dönerim diye ama boşuna endişe etmişim

T**** B****
May 27, 2024

Rejuvans markası ile ilk tanışmamız ve markaya olan güvenimi kazanması bu ürünle oldu. Geçen sene aşırı dökülme sonrası özellikle resimleyerek kullanın önerisinden sonra gerçekten farkı göz ile görünce markaya olan inancım tamamlandı .Emeklerinize sağlık ????????????

Yorum Ekle

Rejuvans
Rejuvans
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Rejuvans
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
01:32