Rejuvans
İade ve Teslimat Koşulları

İPTAL/İADE VE TESLİMAT KOŞULLARI

İptal/İade Süreci

İade işlemi talep ettiğinizde, Rejuvans.com adresi siparişlerim bölümünden iptal veya iade seçeneklerinden birini seçerek talebinizi belirtip, iade formunu doldurduktan sonra faturanız ile beraber satıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Rejuvans.com aracılığıyla sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünleri teslim aldıktan sonra herhangi bir sebeple iade etmek istediğinizde aşağıdaki prosedürler uygulanmaktadır.

Jelatini açılmamış tüm ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo dışında herhangi bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler tarafımızdan kabul edilmez.


Ürün İade Adresi: FADAWORKS Kozmetik Yatırım Tic. A.Ş. 
Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. İşbankası İbrahimağa Blokları A3 Blok No:75 D:2 Kadıköy/İstanbul 
Tel: +90-216-327 11 01 (pbx)
         

         Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır;


1. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
2. Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
3. Alıcı tarafından jelatini açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,
4. Makyaj malzemeleri.

Ücret İadeleri

Sipariş iptali, hasar, temin edilemeyen ürün ya da değişim talebi gibi sebeplerle ücret iadesi yapılması durumunda;
1- Teslim aldığınız ürünü iade ediyorsanız:

İade/iptal prosedüründe belirtilen şekilde, anlaşmalı kargo üzerinden geri gönderdiğiniz iade ürün, firmamıza ulaştığında, gerekli koşulları sağlıyorsa, 7 iş günü içinde ücret iadesi yapılır. İade edilen ücretin kredi kartına yansıması bankalara bağlı olarak 2-3 gün sürebilir.

2- Siparişinizi, paketiniz kargoya teslim edilmeden iptal ettiyseniz:

İptal ve iade işlemi ödeme yönteminiz ile aynı şekilde size iade edilir. Ancak havale/EFT ile ödeme yaptıysanız, iade işleminin yapılacağı IBAN hesap numarasını bildirmeniz gerekir. Bu iadeler de 3 iş günü içerisinde gerçekleşir. İade işlemini hesabınızda görüntülemeniz, kredi kartı özelliğine ve bankalara göre bir kaç gün sürebilir. İadeniz, firmamıza ulaştıktan sonra kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme maili en kısa süre içerisinde iletilir.

Teslimat Koşulları

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?
Siparişiniz onaylandıktan sonra size ulaşan e-mailde sipariş numaranız bulunmaktadır. Sipariş numaranız ile sipariş takibi sayfasından siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo Kaç Günde Gelir?
Siparişinizi takiben 2 iş günü içerisinde ürününüz tarafınıza iletilmek üzere kargo şirketine teslim edilir. Siparişlerinizin çıkışı İstanbul/Kadıköy’den yapılmaktadır.

Not: Bulunduğunuz bölgenin kargo sistemi sebebiyle ürünün tarafınıza ulaşmasında farklılıklar olabilir. Mücbir sebeplerden dolayı (kar, sel, kasırga ve ulaşım güçlüğü yaratan diğer durumlarda) paketinizin ulaşmasında gecikmeler yaşanabilir. 

Kargo Firmaları Teslimat Günleri
Kargo teslimatı, seçmiş olduğunuz kargo şirketi aracılığıyla 09.00- 18.30 saatleri arasında yapılmaktadır. Kargo firmaları Cumartesi günleri yarım gün çalışmakta olduğundan teslimatlar saat 12:00’ye kadar yapılmaktadır. Kargo firmaları Pazar günleri çalışmamaktadır.

Teslimat Sırasında Kapıda Ödeme var mı? 
Hayır. Kapıda ödememiz yoktur.

Rejuvans
Rejuvans
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Rejuvans
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
03:32