Rejuvans
Sıkça Sorulan Sorular

Rejuvans ürünleri ile ilgili sık sorulan sorular ve cevaplarını bu sayfamızdan okuyabilirsiniz. Sizin de cevabını merak ettiğiniz sorular var ise iletişim sayfamızdaki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Vücudun hamilelik döneminde normalden daha reaktif olmasından ötürü kullanmadan önce doktora danışılmasını öneririz.

Rejuvans Clinic ürünleri sabah-akşam kullanıma uygun olup, Vitamin C Serum'un sadece sabah kullanılması önerilir. 

Düzenli kullanım durumunda 2-3 ayda sonuç görmenizi bekleriz.

Önerilen doz ve kullanım şekline sadık kalarak boyun ve dekolte bölgesine kullanabilirsiniz.

 

Mutlaka güneş koruyucu kullanmak şartıyla kullanılabilir. Doğrudan güneş ışığının ciltte yaptığı tahribatı göz önüne alarak, güneşe korunmasız olarak maruz kalmamak gerekir.

Hayır, yapmaz. Bu konuda bildirilmiş bir veri yoktur. 

Bol su ile yıkamanız yeterli olur.

Cilt sorununa bağlı olarak ergenlik dönemi ve sonrası için kullanıma uygundur. Kısaca, “12 yaşından itibaren kullanılabilir” diyebiliriz.

Cilt, en büyük organımızdır ve sürekli kendini yenilemektedir. Cilt hücreleri ortalama 28 ile 40 gün arasında olgunlaşıp yüzeye taşınır. Ölü hücreler ise ciltten tamamen temizlenmeden önce 10-12 gün yüzeyde kalırlar. Ürünleri kullanmayı durdurursanız sağlıklı hücre yenilenme işlemini kesintiye uğratırsınız ve sağlıklı hücreleri tedaviye başladığınız noktaya geri çevirmiş olursunuz.

Rejuvans’ın hiçbir ürünü alkol içermez. Cildi kurutmadan sıkılaştırır ve pH’ını dengeler. Hassasiyet yaratmaz.

Hayır. Cilt en büyük organımızdır. Bu nedenle mukozalı bölgeler dışında vücudun her yerinde kullanılabilir.

Evet, düzenli kullanıldığında siyah noktaların giderilmesini desteklerken, yeni siyah nokta oluşumunu da engeller.

Evet, Rejuvans Clinic – Oily Skin serisi cildin nemini koruyarak, akne ve akneye sebep olan bakteriyi iritasyon yaratmadan uzaklaştırır. 

Kesinlikle evet, tavsiye ederiz. Çünkü yeni saç oluşumunu destekler, mevcut saçları gençleştirerek yaşlanmasını geciktirir, saç dökülmesini önler ve saçların hızlı uzamasını sağlar. Saç ekiminden sonra iyi bir destek üründür.

Evet. Hormon içermediği için hem kadın ve hem erkek kullanımına uygundur.

Ergenlik döneminden itibaren her yaşta saç dökülmesi, zayıf saç telleri, seyrek saç sorunu yaşayan kadın-erkek herkes kullanabilir. 

Etkili sonuç için en az 2 ay düzenli kullanılması önerilir. Daha sonra alınan sonucu devam ettirmek amacıyla sınırsız süre boyunca kullanılabilir.

Evet, kullanabilirsiniz. Temiz ve kuru saç diplerine önce Rejuvans Hair Growth Serum’u sürün, kurutma yapmayın. Sonra dilediğiniz saç şekillendirici ürününüzü uygulayabilirsiniz. 

Hayır, alerji yapmaz. Rejuvans ürünleri hipoalerjenik olarak formüle edilmiştir.

Hayır, Rejuvans ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Rejuvans hayvan ve doğa dostu bir markadır.

Vitamin C Serum, cildi ışık hasarlarına ve çevresel faktörlere karşı koruyan çok güçlü bir antioksidandır. Gece cildimizde oksidasyona yol açan bu zararlılardan uzak olduğumuz için gece kullanmanın ekstra bir faydası yoktur.

Rejuvans Clinic Moisturizer, Eye Contour, Anti Aging ve Hair Growth Serum ürünlerimizde peptitler bulunmaktadır.

Niacinamide, cilt bariyerini güçlendirir, akne ve aknenin yarattığı cilt sorunlarına iyi gelir, sebum üretimini dengeler, gözenekleri küçültür, cilt tonunu eşitler, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır.

Ethyl Ascorbic Acid stabilitesi en yüksek olan C vitamini formudur. Hem lipofilik (yağda çözünen) hem hidrofilik (suda çözünen) yapısı sayesinde cildin dermis tabakasına kolayca geçiş yapar.  Bu özelliğinden dolayı tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Rejuvans
Rejuvans
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Rejuvans
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
03:26